מי אנחנו?

מי אנחנו

חברת Sports Events 365 מפעילת אתר טיקטינגו, מעסיקה עשרות עובדים בצוותים מקצועיים: מחקר ופיתוח, שיווק בינלאומי, מכירות ושירות לקוחות, תוכן ואספקה. החברה הינה ספק הכרטיסים הגדול בישראל לאירועי ספורט והופעות, עם עשרות אלפי כרטיסים הנמכרים מידי שנה ב-150 מדינות.
החברה המפעילה אתרים ב-19 שפות ומראה גידול שנתי של 25% בפעילות. לחברה פעילות בינלאומית חובקת עולם, הן לרכישת כרטיסים מקוונת והן דרך אספקת כרטיסים לעשרות אלפי סוכני נסיעות ברחבי תבל.
אתר טיקטינגו מספק לקהל הרחב מידע מקיף וכרטיסי כניסה לכ-50,000 אירועי ספורט מרכזיים (כדורגל, כדורסל, מירוצי מכוניות, טניס וספורט אמריקאי) וכן למאות רבות של הופעות ופסטיבלים שונים ברחבי העולם בכל רגע נתון. החברה פועלת מאז 2006.
אנו ממשיכים לגדול, אולם עושים זאת בקצב מדוד, בכדי לשמור על סטנדרטים ורמת שירות גבוהים ללקוחותינו.
ומעל לכל, אנו מעריכים את לקוחותינו, הן הפרטיים והן העסקיים. אנו נעשה כל שביכולתינו בכדי לספק את השירות האמין והמקצועי ביותר ובמחירים הטובים ביותר.

מה מייחד אותנו על פני האחרים:

מידע

לאתר מנוע חיפוש ייחודי לאיתור אירועים עפ"י מיקום או עפ"י הקבוצה/אמן וכן בחיפוש חופשי של מונחים קשורים לעולם הספורט לדוגמה חיפוש לפי שם טורניר שיוביל לרשימת האירועים גם אם הם מתקיימים בארצות שונות.

מנוע החיפוש עפ"י מיקום אידיאלי לכל מי שנוסע ליעד מסוים ומעוניין לדעת אלו אירועים מתקיימים בעיר היעד. ניתן למצוא באתר גם אירועים בערים סמוכות לעיר החיפוש הראשית ועד למרחק של 150 ק"מ ממנה.

באתר מידע רב לגבי אופן ההושבה באצטדיון, דרכי ההגעה למקום, מפה, אופן אספקת הכרטיסים וכן מחירי כרטיסי כניסה בקטגוריות שונות ובמחירים תחרותיים.

אם מועד קיומו של אירוע טרם נקבע סופית, כמו למשל שיבוץ של משחק כדורגל במחזור משחקים, האתר מציין באופן ברור ומודגש מהו המועד המוקדם ביותר והמאוחר ביותר שבו האירוע יתקיים. זהו כלי עזר חשוב בתכנון השהיה שלכם בעיר האירוע. תוכלו למצוא את הסימון כדגלון "לא סופי" וכן את הפירוט בדף האירוע שבו מפורטים גם מחירי הכרטיסים בקטגוריות השונות.

צוות התוכן של החברה עוקב באופן שוטף אחר אלפי האירועים השונים המופיעים באתר החברה בכל זמן נתון לצורך עדכון מועדים ושעות סופיים.

מחירים

טיקטינגו עושה כל מאמץ לספק לכם את המחירים התחרותיים ביותר ולצורך זה עובדת ישירות עם קבוצות רבות, מפיצים מורשים (ככל הניתן) וכן עם עשרות ספקים בדוקים ואמינים.

שרות וזמינות

אנו זמינים עבורכם שעות רבות ביממה: ניתן לשוחח עם מוקד ההזמנות הטלפוני שלנו בימים:

יום א 9:00 – 19:00

ימים ב-ה 9:00 – 23:00

יום ו 9:00 – 17:00

כמו כן עומד לשרות הלקוחות בעיר האירוע קו טלפון המאוייש באופן שוטף על ידי כונן (כולל שבתות וחגים). המספר מצורף לכל אישור הזמנה.

מומחי תיירות וסוכני נסיעות

אם אתם עוסקים בתחום התיירות ורוצים קשר מקצועי עם הצוות של טיקטינגו – היכנסו לקישור למומחי תיירות וסוכנים והשאירו פרטים!

נשמח לשרת אתכם!

צוות Sports Events 365