למה אנחנו?

אנו קיימים מ-2006 ולמדנו במשך הזמן להכיר היטב את האמנות שבמכירת כרטיסים לספורט והופעות ברחבי העולם. אנחנו ממשיכים ללמוד ולהשתפר ככל ששוק הכרטיסים העולמי מתפתח ומשתנה. בדף זה ננסה להעלות מספר נושאים שעולים שוב ושוב מצד לקוחותינו בתהליך הרכישה, מתוך תקווה שבסוף התהליך תרגישו בטחון לקנות את כרטיס חלומותיכם אצלנו.

האם ניתן לסמוך עלינו? 

התשובה היא חד משמעית: כן. אנו נבחרים שוב ושוב כספקים של לקוחות עסקיים גדולים וחשובים שלא היו בוחרים בנו אלמלא היינו אמינים ב-100%. לדוגמה, מיילס & מור, מועדון הלקוחות הגדול באירופה מתחום התיירות, שיש לו 20 מליון חברים מתוך מועדוני הנוסע המתמיד של לופטהנזה ועוד 13 חברות תעופה אירופיות. ביחד הקמנו אתר משותף לאפשר ללקוחות מיילס & מור לממש או לצבור מיילים בכל רכישה של כרטיסים אצלנו. תהיו בטוחים שנבדקנו היטב לפני שנבחרנו כספק המוביל של המועדון. 

?האם תקבלו את הכרטיסים 

זוהי שאלה בעלת חשיבות עליונה בעולמנו. תשובתנו היא שנעשה פשוט הכל לאשר לכם כל רכישה. אחרי שאישרנו את הרכישה אנו נספק את הכרטיסים גם אם יגרם לנו הפסד כספי. לעיתים רחוקות קורה שאנו משלמים על הכרטיסים יותר ממה שלקוחותינו שילמו וזה בסדר. לא נגבה מכם שקל נוסף אם זה מה שקרה. 
תבדקו את תנאי האחריות והשירות של אתרים ברשת: במקרים רבים כתוב – החזר כספי מובטח במקרה של אי אספקה, והכוונה היא ש-100% מכספכם אכן יוחזר, אבל מה הטעם בהחזר אם נתקעתם בחו"ל ללא הכרטיס? לכן אנו מציעים 150% החזר כספי במקרה של אי אספקה של כרטיס שאושר. כך שתהיו בטוחים שעדיף לנו פשוט להשיג לכם את הכרטיס! אגב, זה קרה בדיוק פעמיים במהלך השנתיים האחרונות ויותר מ-75,000 כרטיסים שסופקו. אנחנו תמיד מספקים כרטיסים שאושרו, בכל מחיר. 

קשר ישיר ואישי 

יש לנו מגוון שיטות להיות עימכם בקשר. דרך האתר שלנו, בטלפון, במייל, בפייסבוק. 
עם השלמת ההזמנה תקבלו מאיתנו הודעה אוטומטית לדוא"ל שמאשרת שהזמנתכם נקלטה. מאוחר יותר תקבלו דוא"ל אישי מאחד מנציגי השירות שלנו המאשר את הרכישה, מספק מידע מלא לגבי אופן קבלת הכרטיסים או כל פרט אחר. מרגע זה תוכלו להיות בקשר אישי עם אותו נציג. 

?ואם משהו בלתי צפוי קורה

אנו גאים בשירות הצמוד שאנו מעניקים ללקוחותינו. במסגרת אישור הרכישה תקבלו מאיתנו מספר טלפון חירום שזמין לכם 7 ימים בשבוע, בין 9 בבוקר ל-11 בלילה. נבקש מכם לצלצל למספר זה בכל מקרה בו תזדקקו לסיוע. ככל שנדע מוקדם יותר מה מטריד אתכם כך גם נצליח לספק לכם תשובה יעילה תוך זמן קצר. 

מחיר תחרותי? כן!!!
בנוסף לאמינות ולהגינות בהן אנו נוהגים, אנו גם שומרים על מחירים תחרותיים לאורך כל הדרך. חשוב לנו להציג מחירים כדאיים, ואנו עושים מאמצים לשפר את ההיצע שלנו. מנהל הרכש שלנו נמצא בחיפוש מתמיד אחר ספקים אמינים נוספים. המטרה: להגדיל את היצע הכרטיסים ולשפר את המחירים באתר עבור לקוחותינו. על מנת לשמור על רמת השירות הגבוהה שלנו כל ספקינו חתומים על חוזה שמחייב אותנו לתנאי השירות שלנו. 

מגוון האירועים 
באתר מעודכנים מדי שנה מעל ל-60,000 אירועי ספורט ועוד אלפי הופעות וקונצרטים בכל רגע נתון. לרוב האירועים המוצגים באתר יש כרטיסים שניתן לרכוש דרכנו. 

לוח הזמנים של האירוע 
מנהל התוכן שלנו עוקב ומעדכן כל שינוי בלוחות הזמנים של הליגות הכדורגל הבכירות המוצגות באתר. אם אתם מתכננים רכישת כרטיסים ולוח הזמנים עדיין לא נקבע, תמצאו בדף האירוע מידע מפורט לגבי טווח הזמנים - המועד המוקדם ביותר והמאוחר ביותר שבו יתקיים האירוע. בעזרת מידע שימושי זה תוכלו לתכנן בבטחה את יתר פרטי הנסיעה ובעיקר לתכנן את הטיסה והשהות במלון. 
כיצד תבררו מהו השיבוץ הסופי של האירוע? אתם יכולים לבדוק מעת לעת באתר. בכל מקרה, שירות חדשני שהוספנו מעדכן את רוכשי הכרטיסים במידה ויום או שעת האירוע משתנים. השירות זמין לרוכשים בקניה מקוונת (אונליין) בלבד. 

אפשרויות החיפוש 
אנו מציעים אפשרויות חיפוש מגוונות בבסיס הנתונים הענק שלנו: חפשו לפי יעדי ותאריכי הנסיעה שלכם, לפי קבוצה אהודה או אמן אהוב, לפי ליגה, או צירוף של כמה פרמטרים. אנו משתדלים שיהיה לכם קל למצוא את המידע שאתם מחפשים. 

רכישה בטוחה 
ניהול הרכישה באתר שלנו תואם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת המידע האישי ופרטי כרטיס האשראי שלכם. תקן הרכישה המאובטחת (PCI, Payment Card Industry) מבטיח שהפרטים האישיים שאתם מכניסים לטופס ההזמנה ישמרו מכל משמר. We are doing all we can to keep your data safe and secure. 

מה לגבי רכישה באתרים אחרים? 
באתרים אחרים כמעט תמיד תעבדו מול מוכר אנונימי. אנו מבטיחים לכם שירות מלא ואספקה בטוחה. באתרים אחרים יבטיחו לכם החזר כספי במקרה של אי אספקה. החזר כספי זה ממש לא פתרון מספק כשמדובר בנסיעה לחו"ל שהושקע בה הרבה מעבר לעלות הכרטיס לאירוע. עדיף לקנות ממי שמתחייב לספק את הכרטיס.