ברוקר ומפיץ אמין הפועל בשוק המישני של כרטיסים לאירועי ספורט והופעות. המחירים עשויים להיות גבוהים או נמוכים יותר מהערך הנקוב על הכרטיס
ברוקר ומפיץ אמין הפועל בשוק המישני של כרטיסים לאירועי ספורט והופעות. המחירים עשויים להיות גבוהים או נמוכים יותר מהערך הנקוב על הכרטיס


רומא

מועדון הכדורגל רומא (AS Roma) נוסד בשנת 1927 ע"י איטלו פ'וצ'י כאיחוד של שלושה מועודני כדורגל שהיו קיימים בבירה האיטלקית והוא מתחרה בדרך כלל במעלה טבלת הליגה הראשונה, הסרייה א, לאורך עשרות שנים, בעיקר מאז חזרה מהליגה השנייה, אליה נפל ב-1951, בפעם היחידה בתולדות המועדון שהוא הידרדר לסרייה ב.

רומא זכתה שלוש פעמים באליפות הליגה הראשונה, הסרייה א, בשנים 1942, 1983 ו-2001. בנוסף זכה המועדון בתשעה גביע איטליה והיה הפינאליסט בגביע אירופה ב-1984. עזור הזהב של המועדון מבירת איטליה היה בשנות ה-80, כאשר לזכייה באליפות התווספו לא פחות מארבעה גביעים (1980, 1981, 1984, 1986), כשבשורותיו שיחקו שחקנים מצוינים כמו ברונו קונטי, קרלו אנצ'לוטי, רוברטו פרוצו, ג'וזפה ג'יאניני והברזילאי רוברטו פלקאו. עשור מצוין נוסף הוא התקרופנה שבין 2000-2010, במהלכה זכתה רומא באליפות האחרונה שלה עד היום, שני גביעים איטלקיים (2007, 2088), סיימה את הליגה במקום השני לא פחות משש פעמים והגיעה לגמר הגביע האיטלקי ארבע פעמים נוספות. בנוסף העפילה הקבוצה פעמיים לשלב רבע הגמר של ליגת האלופות. שחקנים בולטים ששיחקו ברומא באותה תקופה היו כריסטיאן פנוצ'י, דניאלה דה רוסי, סימאונה פרוטה, פרנצ'סקו טוטי, הארגנטינאי גבריאל בטיסטוטה והברזזילאים אלדאיר וקפו.
 הדרבי, דלה קאפיטלה (הכינוי האיטלקי למפגש בין שתי הקבוצות בעיר) מאופיין בהרבה שנאה ודם רע שעובר בין שני מחנות האוהדים, האווירה הטעונה מצריכה כמעט כל מפגש לאבטחה חסרת תקדים של המשטרה על מנת לשמור על הסדר.
בעוד רומא לא נחשבת לאחת מהמעצמות בכדורגל איטלקי, הקבוצה נחשבת כמשתתפת כמעט קבועה במפעלים האירופאים. בעונת 2012-13 רומא סיימה 6, מקום אחד מעל לאציו . בפעם האחרונה שרומא סיימה גבוהה יותר מאשר מקום 6 הייתה בשנת 2010 , כאשר הם סיימה במקום השני אחרי אינטר.
אחד השחקנים המפורסמים ביותר המועדונים הוא פרנצ'סקו טוטי . טוטי הוא השחקן הכי ותיק בסגל שעדיין משחק כאשר החל את הקריירה של עוד בקבוצת הנוער . טוטי הפך לקפטן של המועדון בשנת 1998 עם מעל 280 כיבושים ולמעלה מ 670 הופעות  (שיא הופעות לשחקן ברומא). מלבד טוטי, ניתן למנות מספר שחקני מפתח בולטים כגון ברונו קונטי, קרלו אנצ'לוטי, רוברטו פרוצו שצמחו בקבוצה בשנות ה-70 תחת המאמן השבדי נילס לידהולם. בשנות ה-80 וה-90 שיחקו בקבוצה שחקנים ברזילאים בולטים לא מעטים, ביניהם ניתן למצוא גם אלופי עולם כמו אדר, קאפו ופלקאו.
את הקבוצה הדריכו לאורך השנים מאמני צמרת, ביניהם קלאודיו רניירי, פביו קאפלו השבדי סוון-גוראן אריקסון, הצ'כי זנדק זמאן ולוצ'יאנו ספלטי.
האצטדיון הביתי של רומא, הסטדיו אולימפיקו שמכיל מעל 70,000 מקומות הינו אצטדיון משותף עם יריביהם העירוניים מלאציו . לקבוצה יש תוכניות לעזוב את האצטדיון הלאומי ולעבור לאצטדיוןפרטי וקטן יותר.

טיקטינגו גאה להיות ספק הכרטיסים הגדול והאמין בשוק הישראלי.
החברה נוסדה ב-2006 ומספקת כרטיסים ללקוחות מ-120 מדינות ברחבי העולם. מוקד המכירות של החברה פתוח שישה ימים בשבוע ובימים שני עד חמישי זמין עד 23:00. החברה מתפעלת מוקד שירות הזמין ללקוחותיה שבעה ימים בשבוע.
באתר תוכלו למצוא מבחר כרטיסים לרומא במחירים מעולים.

כרטיסים ל רומא 2017-2018
אירוע
תאריך
מחיר
רכוש
International Champions Cup (כדורגל) רומא - טוטנהאם
סן דייגו, ארה"ב (ארצות הברית) - סן דייגו
25 יולי 2018,
19:05
לא סופי
מבחר קטגוריות ומחירים
International Champions Cup (כדורגל) ברצלונה - רומא
ארלינגטון, ארה"ב (ארצות הברית) - אצטדיון ניו דאלאס קאובויז
31 יולי 2018,
21:00
מבחר קטגוריות ומחירים
International Champions Cup (כדורגל) ריאל מדריד - רומא
איסט רת'פורד, ניו ג'רזי, ארה"ב (ארצות הברית) - אצטדיון מטלייף
07 אוגוסט 2018,
20:05
לא סופי
מבחר קטגוריות ומחירים